Kolejne okrągłe pudełko w podobnym stylu do pudełka z poprzedniego postu. Serwetka, wstążka i kokardka.
A w ten weekend jako Wystawca:-) wybieram się na kiermasz do Krzeszowic, na który serdecznie zapraszam. Mam nadzieję, że będzie owocny, ponieważ ostatnimi czasy nie mam szczęścia na jarmarkach.
Pozdrawiam Was serdecznie, po jarmarku postaram się zdać relacje - oby tylko nie padało!!!
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
16 godzin temu




