Bardzo Wam dziękuję za udział w tym małym Candy - trafiłam na naprawdę fajne blogowe miejsca :-))
Zwyciężczynią Candy jest Sylka
Natomiast mały serwetkowy upominek otrzymuje Aleksandra Nut
Gratuluję Zwyciężczyniom i proszę o przesłanie swych adresów na maila
Pozdrawiam Was w ten przyjemny ostatni dzień wakacji :-))
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
16 godzin temu



