Zapięcie to ozdobny guzik na przykład taki:
Na razie panuje kolorystyka letnia, pastelowa, ale myślę że zrobię z czasem coś w ciemniejszych kolorkach. Coś czuję, że łapie mnie robótkowy leń. Idę go przegonić dobrą herbatką;-))) I chociaż u mnie się nie zapowiada życzę Wam pogodnego weekendu.
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
16 godzin temu
