Kolejna szkatułko - herbaciarka z ludowym motywem, ta jednak jest w bardziej zdecydowanych kolorkach, całość została potraktowana pstrykaniami w kolorze zieleni.
Ostatnio przeglądając moje serwetkowe zapasy stwierdziłam, że mam tyle świetnych motywów i naprawdę nie wiem kiedy to wszystko wykorzystam. Dlatego stwierdziłam, ze chętnie się z Wami podzielę - tylko muszę wymyślić sposób w jaki mogę to zrobić zgodnie z prawem, bo ostatnio ponoć duże zaszły w tym względzie zmiany. Wiecie coś na ten temat?
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego tygodnia. Mam nadzieję, że u Was pogoda jest bardziej sprzyjająca.
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
17 godzin temu