Powoli odzyskuję wenę do decoupage, ostatnimi czasy patrzeć mi się nawet nie chciało na warsztat. Mam nadzieję, że to już przeszłość i że kolejnym razem będę miała się czym pochwalić:). Na razie uciekam życząc Wam udanego tygodnia
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
16 godzin temu