Obecnie mam chwilowy kryzys twórczy ;-)) bo czas doszczętnie wypełnia mi praca. A już bardzo mnie ciągnie do tych moich wszystkich pozaczynanych prac. Pozdrawiam Was serdecznie KK
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
20 godzin temu
PIĘKNA :)
OdpowiedzUsuńŚliczna ;)
OdpowiedzUsuńBardzo ładna karteczka, taka delikatna :)
OdpowiedzUsuńAle romantyczna :)
OdpowiedzUsuń