piątek, 3 lutego 2012

Chustecznik i moje miejsce

Chustecznik powstał na zamówienie jednak na skutek różnych perturbacji zamówienie do skutku nie doszło, ale wierzę że znajdzie swojego nabywcęOdkąd zaczęłam na poważniej zajmować się decoupage i całą resztą chciałam mieć swoje miejsce, w którym mogłabym rozłożyć swoje szpargały - do tej pory był to kawałek pokoju pod oknem, jeden mały stoliczek i część podłogi. Jednak już niedługo będę miała swoją pracownię - tylko moje miejsce. Już nie mogę się doczekać urządzania. Chce wykorzystać meble, które gdzieś tam stoją zapomniane na strychu oraz sosnowy kredens, kupiony jakiś czas temu, właśnie z nieśmiałą myślą o pracowni. Zanim wogóle się tam przeniosę miną jeszcze tygodnie, ale juz teraz na samą myśl buźka mi się śmieje. Jak tylko będzie co to na pewno obfotografuję i wrzucę zdjęcia na bloga.
Pozdrawiam Was serdecznie w ten mroźźźźźny wieczór i dziękuję za Wasze odwiedziny:-))

15 komentarzy:

 1. Ale fajnie, że marzenie o pracowni się spełni! Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję i zazdroszczę :) i już czekam na pierwsze zdjęcia tego twojego kawałka nieba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chustecznik śliczny, ciągle noszę się z zamiarem zrobienia sobie podobnego do domu, bo co już zrobię to ktoś mi go zabiera:( Gratuluję pracowni i życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Własna pracownia to jest to!!! robi się co chce, jak chce, ma się własny "artystyczny" bałagan:)) Wiem coś o tym, bo gdy dzieci z domu się wyprowadziły, natychmiast zaanektowałam ich pokój na własne potrzeby;)))
  Serdeczności:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny chustecznik :)

  Dziękuję za udział w moim candy :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Uroczy chustecznik,na pewno ktoś go przygarnie.Fajnie jest mieć pracownię!Czekam na zdjęcia z Twojego królestwa.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Chustecznik jest piękny w swej prostocie. A co do pracowni zazdroszczę ,ja się ciesze że mam swój stół pod oknem .Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczny.
  jestem akurat w trakcie zdobienia chustecznika dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam nadzieje że będziemy na bieżąco obserwować postępy w sprawie urządzenia Twojej pracowni - to przecież jest tak ważne mieć swój prywatny dobrze urządzony kawałek świata ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. NIKO,DOBRZE ,ZE MNIE ODWIEDZIŁAŚ:)))....NAPISZ DO MNIE W SPRAWIA WYMIANKI:)))-POZDRAWIAM:))-PIEKNY CHUSTECZNIK:))

  OdpowiedzUsuń
 11. Chustecznik sliczny, ale mnie bardzo interesuje twoj craftroom, ja tez o takim marze, poki co dokladnie jak ty tworze pod oknem;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję, pracownia to wspaniała rzecz. Ja też mam na razie stół pod oknem:)Od czegoś trzeba zacząć:)Szczególnie, jak zaczyna się dobierać do większych gabarytów:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczny i jak perfekcyjnie wykonany:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajny ten chustecznik.
  Pozdrawiam
  Hanna

  OdpowiedzUsuń