Wczoraj, korzystając z ładnej słonecznej pogody postanowiłam zrobić zdjęcia naszym ogródkowym kwiatom
Niestety niedługo po zrobieniu zdjęć przyszła burza trwająca dosłownie 15 minut...
Ścięło wszystkie kwiaty, ponad połowę czereśni, pomidory... Grad jeszcze dziś przed południem leżał pod drzewami.... no i oczywiście znów leje i jest zimno.... Gdzie ta słoneczna wiosna??
Następnym razem postaram się pokazać coś nowego z decoupage, o ile jakieś lepsze światło będzie.
Pozdrawiam Was serdecznie
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
17 godzin temu
O kurcze! Wygląda okropnie... Bardzo mi przykro z powodu strat .
OdpowiedzUsuń