Kolejna porcja bransoletek w różnych odcieniach niebieskiego - howlity, perły i turkusy
Ostatnio biżuteria oderwała mnie od decoupage, ale zaczynem nadrabiać zaległości w tej dziedzinie:-))
Pozdrawiam Was ciepło i dziękuję za odwiedziny
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
19 godzin temu




A u Ciebie nadal wakacyjnie:) fajne ozdóbki!
OdpowiedzUsuńśliczne! Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńPerły przepiękne!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.