Kolejne bransoletki w wiosenno - letnich barwach.
W maju po dłuższej przerwie brałam udział w wymiance organizowanej przez Magos. Śliczności dla mnie przygotowała BożenaG oto co dostałam
Zapomniałam już jak fajnie brać udział w takich wymiankach. Na pewno jeszcze wezmę udział:)) Pozdrawiam serdecznie KK
Strawberries & Cream! Graphics Fairy Premium Membership
17 godzin temu
Śliczne - wspaniałe kolorki!
OdpowiedzUsuń